Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Adosphere 3 podręcz

Podręczniki są wszędzie oraz nie da się tego nie zauważyć. ...